Rabıta Parke

Ankara Laminat Parke Lamine Parke Rabıta Parke

rabita-parke-ustbanner

Parke Satış Montajı Ve Sistre Cila

Hizmetlerimiz

Rabıta Parke tecrübesi ve profesyonel ekibiyle daima en iyiyi sunmaktadır. İş ahlakı ve dürüstlüğüyle müşteri memnuniyetini çalışma prensibi kabul eden firmamız yoluna büyüyerek devam etmektedir. Mutlu müşterilerimiz arasında yer almak için size bir telefon kadar yakınız.

Perakende ve toptan parke satışı

Ahşap parke, rabıta parke satışı ve montajının yanı sıra Türkiye'nin önde gelen laminat parke firmalarının (çamsan parkelam, florpan, agt ) vb. parke modellerinin toptan ve perakende satışını yapmaktayız.

Parke montajı

Ahşap rabıta, klasik parke, laminat parke, lamine parke ve lambri gibi döşeme ürünlerinin montajını konusunda uzman ekiplerimizle yapmaktayız.

Sistire ve parke cilalama

Yıpranmış, çizilmiş ve hasar görmüş parkelerin onarım tamirat sistre ve cilalama işlerini yapmaktayız.

Ücretsiz keşif ve fiyatlandırma

Kurumsal ya da bireysel projeleriniz için ücretsiz keşif ve fiyat teklifi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

ankara rabıta laminat ahşap parke destek hattı

Ankara Parke

Ahşap Rabıta Parke

rabıta parke lamine laminat parke

Ahşap rabıta parke tamamen doğal, çevre dostu ve uzun ömürlüdür. Rabıta parke ısı ve ses yalıtımı konusunda mükemmel çözümler sunan bir üründür. Tamamen doğal ahşap olan rabıta parke otel, villa, residance projeleri, spor salonları, lüks konut projeleri ve bir çok alanda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

ankara rabıta laminat ahşap parke

ahsap rabita parke modelleri

Ankara laminat parke firması olarak iç dekorasyon ve tadilat işlerinizde uzman ekiplerimizle yanınızdayız. Masif parke, lambri, rabıta tahta  ve zemin döşemelerinin uygulama aşamalarında bir telefon kadar yakınız. İşçilik dahil parke fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.