Rabıta Parke

Ankara Laminat Parke Lamine Parke Rabıta Parke

rabita-parke-ustbanner

Ankara Laminat Rabıta Ahsap Parke Kurumsal Bilgiler

Hakkımızda

Rabıta Parke

ankara rabıta parke hakkimizda1996 yılından Ankara da kurulan rabıta parke yer ve zemin  döşemeleri konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız ahşap zemin kaplama, lambri, lamine parke, laminat parke ve rabıta parke satışı ve montajı ile müşterilerine hizmet etmektedir..

Ankara Rabıta Parke

Faaliyete başladığımız günden bugüne kadar hizmet kalitemizin yanı sıra bilgi ve becerimizi  de sürekli geliştirmekteyiz. Ahşap yer döşemesi ve parke sektöründe konusunda uzman ve tecrübeli bir ekibe sahibiz. Teslim ettiğimiz her projede müşteri memnuniyetini kendimize çalışma prensibi olarak kabul ediyoruz.

Başta Ankara merkez olmak üzere tüm Türkiye'de mekanlara artı değer katan işleri yaptık ve yapmaya devam etmekteyiz.

ankara rabıta parke laminat parke kurumsal

 

Ankara laminat parke. 

Ankara Parke

Ahşap Rabıta Parke

rabıta parke lamine laminat parke

Ahşap rabıta parke tamamen doğal, çevre dostu ve uzun ömürlüdür. Rabıta parke ısı ve ses yalıtımı konusunda mükemmel çözümler sunan bir üründür. Tamamen doğal ahşap olan rabıta parke otel, villa, residance projeleri, spor salonları, lüks konut projeleri ve bir çok alanda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

ankara rabıta laminat ahşap parke

ahsap rabita parke modelleri

Ankara laminat parke firması olarak iç dekorasyon ve tadilat işlerinizde uzman ekiplerimizle yanınızdayız. Masif parke, lambri, rabıta tahta  ve zemin döşemelerinin uygulama aşamalarında bir telefon kadar yakınız. İşçilik dahil parke fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.