Rabıta Parke

Ankara Laminat Parke Lamine Parke Rabıta Parke

rabita-parke-ustbanner

Laminat Parke Ankara

Laminat parke konusunda Ankara merkezli çalışan firmamız çok sayıda laminat parke markasının perakende ve toptan satışının yanı sıra  parke döşeme hizmetide vermektedir.

Laminat parke sektörünün önde gelen yerli ve ithal parke markalarının ( agt parke modelleri, çamsan parke modelleri, rabıta parke çeşitleri ) perakende ve toptan satışını yapan Rabıta parke müşterilerine en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Laminat Parke Fiyatları Ankara

Laminat parke fiyatları uygulama yapılacak alanın büyüklüğüne ve parkelerin marka ve modeline göre değişiklik göstermesine rağmen ortalama fiyatlar malzeme işçilik dahil 30 TL civarındadır.

Laminat parke fiyatları konusunda araştırma yaparken unutmamanız gereken en önemli şey, belirli bir fiyatın altında satılan ve piyasada çok ucuz fiyatlara satıldığı söylenen parkeler çoğunlukla Çin malı ve mukavva kıvamında değersiz ürünlerdir.

Kaliteli ürün, uygun fiyat ve kusursuz işçilik prensibi ile çalışan Ankara laminat parke firması olarak ihtiyaçlarınız için bir telefon kadar yakınız.laminat parke ankara

 

ankara parke firmaları, ankara laminat parke, laminat parke ankara, masif parke, ahşap parke, rabıta parke, parke fiyatları, laminat parke renkleri, laminat parke modelleri

Ankara Parke

Ahşap Rabıta Parke

rabıta parke lamine laminat parke

Ahşap rabıta parke tamamen doğal, çevre dostu ve uzun ömürlüdür. Rabıta parke ısı ve ses yalıtımı konusunda mükemmel çözümler sunan bir üründür. Tamamen doğal ahşap olan rabıta parke otel, villa, residance projeleri, spor salonları, lüks konut projeleri ve bir çok alanda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

ankara rabıta laminat ahşap parke

ahsap rabita parke modelleri

Ankara laminat parke firması olarak iç dekorasyon ve tadilat işlerinizde uzman ekiplerimizle yanınızdayız. Masif parke, lambri, rabıta tahta  ve zemin döşemelerinin uygulama aşamalarında bir telefon kadar yakınız. İşçilik dahil parke fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.