Rabıta Parke

Ankara Laminat Parke Lamine Parke Rabıta Parke

rabita-parke-ustbanner

Çamsan Laminat Parke Ankara

Çamsan laminat parke modellerini ve çamsan parke renklerini web sitemizden inceleyerek beğendiğiniz parke modelini sipariş verebilirsiniz. Çamsan laminat parke Ankara, siz parkenizi seçin nakliye ve montajını biz yapalım fırsatı kaçırmayın.

Çamsan Laminat Parke Ankara 

Çamsan Laminat Parke Ankara

Çamsan Parkelam Nedir?

Hijyenik, estetik, sağlıklı ve kolay döşenebilen bir yer döşemesidir. Diğer yer döşemelerine göre daha ekonomiktir. Masif parke gibi sistre cila gerektirmez, kolay çizilmez ve aşınmaz. Pekçok renk çeşidiyle mobilya ve duvar renklerine en uyumlu parkeyi seçme imkanı sağlar. Diğer ahşap esaslı yer döşemeleri içinde aşınma ve çizilmeye en dayanaklı malzemedir. Günlerce evinize parke yaptırmak için beklemezsiniz. Montajı kolay, hızlı ve temizdir.

Çamsan Laminat Parke avangart serisi: 

Dekorasyon alanında dünyadaki en son trendlerden yola çıkılarak tasarlanan Parkelam Avangarde Serisi

Çamsan Laminat Parke Klasik serisi:

Parkelam’ın en yüksek kalitedeki serisi Klasik’in 8 mm kalınlığındaki yapısı yere daha sağlam basmanızı sağlar

Çamsan Laminat Parke platinum serisi:

 Parkelam’ın en yüksek kalitedeki serisi Platinum’un 10 mm kalınlığındaki yapısı yere daha sağlam basmanızı sağlar

Ankara Parke

Ahşap Rabıta Parke

rabıta parke lamine laminat parke

Ahşap rabıta parke tamamen doğal, çevre dostu ve uzun ömürlüdür. Rabıta parke ısı ve ses yalıtımı konusunda mükemmel çözümler sunan bir üründür. Tamamen doğal ahşap olan rabıta parke otel, villa, residance projeleri, spor salonları, lüks konut projeleri ve bir çok alanda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

ankara rabıta laminat ahşap parke

ahsap rabita parke modelleri

Ankara laminat parke firması olarak iç dekorasyon ve tadilat işlerinizde uzman ekiplerimizle yanınızdayız. Masif parke, lambri, rabıta tahta  ve zemin döşemelerinin uygulama aşamalarında bir telefon kadar yakınız. İşçilik dahil parke fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.