Rabıta Parke

Ankara Laminat Parke Lamine Parke Rabıta Parke

rabita-parke-ustbanner

Rabıta Parke Nedir ?

Rabıta parke  halk arasında farklı anlamları olan doğal tahtadan oluşan yer ve zemin kaplama malzemesidir. Rabıta parke çam, meşe ve kestane ağacı gibi farklı ağaçların özel bir makina ile çeşitli boyutlarda  kesilmesi ile imal edilir.

Ahşap rabıta tahtanın kalitesini belirlemede ağacın kalitesi ve kesim işleminin büyük önemi vardır. Ülkemizde küçük ve büyük ölçekde çok sayıda rabıta ve ahşap parke üreticisi bulunmaktadır.

Rabıta Parke Nedir ?

Diğer parke modellerine göre rabıta parke aşındığı ya da yıprandığı zaman tamir edilebilir ve silinme işlemi (sistre) yapılabilir ve çok uzun yıllar kullanılabilmektedir. Saf ve doğal bir malzeme olması nedeniyle rabıta parke fiyatları alternatiflerine göre daha pahalıdır.

Ahşap rabıta parke ankara rabıta parke nedir?

Rabıta parkenin döşenmesi ustalık gerektiren bir iştir ve diğer parke modelleri gibi her önüne gelenin yapabileceği bir iş değildir. Rabıta parke renkleri kullanıcının zevkine göre özel cilalar kullanılarak yapılabilir.

Ankara parke firması olarak uygun fiyatlar ve kaliteli işçilikle her türlü ahşap parke, rabıta ya da lambri ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz parke fiyatları ve rabıta fiyatları için lütfen iletişime geçiniz.

Ankara Parke

Ahşap Rabıta Parke

rabıta parke lamine laminat parke

Ahşap rabıta parke tamamen doğal, çevre dostu ve uzun ömürlüdür. Rabıta parke ısı ve ses yalıtımı konusunda mükemmel çözümler sunan bir üründür. Tamamen doğal ahşap olan rabıta parke otel, villa, residance projeleri, spor salonları, lüks konut projeleri ve bir çok alanda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

ankara rabıta laminat ahşap parke

ahsap rabita parke modelleri

Ankara laminat parke firması olarak iç dekorasyon ve tadilat işlerinizde uzman ekiplerimizle yanınızdayız. Masif parke, lambri, rabıta tahta  ve zemin döşemelerinin uygulama aşamalarında bir telefon kadar yakınız. İşçilik dahil parke fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.