Rabıta Parke

Ankara Laminat Parke Lamine Parke Rabıta Parke

rabita-parke-ustbanner

Ankara Rabıta Parke Tamiri

Ankara rabıta parke, yer ve zemin kaplamalarının satış ve montajını yapmaktadır. Rabıta Parke Ankara parke firmaları arasında en iyi kuruluşlardan birisidir.

Laminat parkenin aksine doğal ahşaptan üretilen rabıta parkenin tamiri mümkündür. Rabıta parke kullanım süresine bağlı olarak bazı bölgelerde deforme olabilir ve yıpranabilir. Bu gibi durumlarda sistre cila denilen yöntemle parkeleriniz ilk günkü halini alacaktır.

Yıpranmış ve deforme olmuş ahşap masif parkelerin tamiri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Ankara Parke

Ahşap Rabıta Parke

rabıta parke lamine laminat parke

Ahşap rabıta parke tamamen doğal, çevre dostu ve uzun ömürlüdür. Rabıta parke ısı ve ses yalıtımı konusunda mükemmel çözümler sunan bir üründür. Tamamen doğal ahşap olan rabıta parke otel, villa, residance projeleri, spor salonları, lüks konut projeleri ve bir çok alanda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

ankara rabıta laminat ahşap parke

ahsap rabita parke modelleri

Ankara laminat parke firması olarak iç dekorasyon ve tadilat işlerinizde uzman ekiplerimizle yanınızdayız. Masif parke, lambri, rabıta tahta  ve zemin döşemelerinin uygulama aşamalarında bir telefon kadar yakınız. İşçilik dahil parke fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.