Rabıta Parke

Ankara Laminat Parke Lamine Parke Rabıta Parke

rabita-parke-ustbanner

Laminat Parke

Laminat parke orta ya da yüksek yoğunluktaki lif levhaların yüzeylerinin dekoratif kağıtlarla kaplanlmasıyla yapılır. Laminat Parke ofis konut gibi kapalı alanların zemin kaplamasında kullanılır.

Laminat parke leke tutmaz, ısı tasarrufu sağlar, UV ışınlarına ve ev kimyasallarına dayanıklı olduğu gibi E1 normlarına uygun olarak üretilmektedir. Laminat parkenin kolay uygulanabilir olması, doğal, dekoratif ve sıcak görünümü, hijyenik yapısı, uygun fiyatı, kolay temizlenebilir olması, çevre ile ilgili olumlu özellikleri, bol bulunabilir olması gibi nedenlerle yaygın şekilde kullanılır.

Ankara laminat parke firması olarak florpan, çamsan, agt parke gibi çok sayıda yerli ve yabancı üretici firmanın parke modellerinin satışı ve montajını yapmaktayız

 Laminat parke 4 katmandan oluşur.

Laminat parke 4 ana katmandan oluşur.

 

Ankara Parke

Ahşap Rabıta Parke

rabıta parke lamine laminat parke

Ahşap rabıta parke tamamen doğal, çevre dostu ve uzun ömürlüdür. Rabıta parke ısı ve ses yalıtımı konusunda mükemmel çözümler sunan bir üründür. Tamamen doğal ahşap olan rabıta parke otel, villa, residance projeleri, spor salonları, lüks konut projeleri ve bir çok alanda yoğun bir şekilde kullanılmaktadır.

ankara rabıta laminat ahşap parke

ahsap rabita parke modelleri

Ankara laminat parke firması olarak iç dekorasyon ve tadilat işlerinizde uzman ekiplerimizle yanınızdayız. Masif parke, lambri, rabıta tahta  ve zemin döşemelerinin uygulama aşamalarında bir telefon kadar yakınız. İşçilik dahil parke fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.